Історія України і Росії

Проєкт і контакти

Розслідування історії України і Росії

Цей сайт зроблено для того, щоб на ньому публікувати глави з книги "Розслідування історії України і Росії. Загублені нації" (рос. Потерявшиеся нации). В книзі зібрані матеріали, в яких аналізуються причинно-наслідкові зв'язки різних історичних подій, що стосуються України, Росії та сусідніх країн. Різні книги, документи і карти розкривають нам факти. Зокрема, які князі Русі і царі Росії в хронології керували протягом століть, як раніше називалися держави і міста, які нації в них жили, хто проти кого і навіщо воював. Я показую читачу старі мапи України, Московії, Росії, хроніки з літописів і книг мандрівників. Саме вони виводять нас на більш правильне розуміння історичних подій.

Ми разом крок за кроком розбираємось:

- якій нації насправді належить російська мова;
- чому Русь майже не зображена на старих картах;
- звідки взялася назва "Україна";
- чому раніше говорили "на" Україну;
- як раніше називалася Білорусь;
- хто вони - мешканці Сходу України;
- розкриємо таємницю створення Російської імперії;
- взнаємо про кривду і трагедію московців;
- як формувалася ментальність наших народів;
- та багато іншого.

Про проєкт

Це розслідування створено з метою, щоб люди зрозуміли свою історію і змогли спиратися в житті на своє рідне коріння. Це сформує впевненість, твердість, самоповагу.

Все написане в книзі та цих статтях - моє власне авторське бачення, засноване на матеріалах відкритого доступу в Інтернеті. Слава і велика подяка дослідникам-спеціалістам, які знайшли та виклали в Інтернет багато старовинних матеріалів, описання артефактів, історичних стетей, книжок, географічних мап.

Завдяки їм стає ясно, як насправді називалися старовинні міста, держави та правителі, якими мовами вони розмовляли, якими були відносини між країнами.

Тільки на основі цих даних я створила конспект з коментарями, який лягає в основу всієї історії. Ця історія - це канва, скелет, основа, вже на яку інші дослідники тепер зможуть нанизувати та спирати більш детальний опис історичних подій. Наприклад, зі старих газет 17-го століття Німеччини можна точно дізнатися, наприклад, що московитів ніколи не називали "русскіми" - це справжній факт. З книг старовинних мандрівників можна дізнатися, що слово "могал" означає "великий", а не монгольську націю. І так далі.

І ось саме з таких дрібниць збирається по крупинках історія. Якщо ти, читачу, захоплюєшся історією свого народу і маєш цікаві поради, то я можу їх розглянути.

Це тривалий проєкт, дослідження якого зайняли роки. Проєкт non-profit, проведено на ентузіазмі та на цікавості до розкриття таємниць.

Контакти

Пиши на e-mail ekonspektor@gmail.com. Раді співпраці з істориками, ілюстраторами, блогерами та SMM-щиками.